Tüm çalışanlarımıza işe başlarken verilen İşbaşı eğitimleri ve oryantasyonlar sonrasında cep kitapları dağıtılmaktadır.

ACİL DURUM PLANLARI CEP KİTABI

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bir AİLEDİR. Aramıza katılan insanlar da ailemizin değerli üyeleridir. Bu aşamada tek koşul ailemizin temel niteliklerini oluşturan ilkelerimize uygun olarak çalışmak ve yaşamaktır.
Kuruluşumuzda uymayı taahhüt ettiğimiz temel ilkelerimizi bugüne kadar titizlikle koruduk, yarınlara da bu ilkelerimizden ödün vermeden ulaşmayı amaç edindik.
Çalışanlarımızın genel olarak bilgilendirilmesi amacı ile hazırladığımız bu el kitabının faydalı olacağını ümit eder bu vesile ile tüm çalışanlarımıza başarılar dileriz…

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ CEP KİTABI

Çalışanları, kazalar ve meslek hastalıklarına karşı korumak adına, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirmek, davranışlarını olumlu yönde etkileyebilmek ve koruyucu önlemleri geliştirebilmek amacıyla hazırlanmıştır. Çalışma hayatında karşılaşılan yada karşılaşabilecek sorulara yanıt verebilmek, çalışanların her zaman ulaşabileceklaeri bir kaynak sunmak amacıyla bu cep kitapçığı (İş Sağlığı ve Güvenliği ) çalışanların kullanımına sunulmuştur. Daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı, hep birlikte gösterecek duyarlılıkla mümkün olacağı bile PAKEL, cep kitabının çalışanlara bir rehber olmasını ve tüm çalışanlarının öncelikle kendileri, çalışma arkadaşları ve aileleri için İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uymayı ilke edinmelerini, huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamında sağlıklı kazasız günler geçirmelerini amaç edinmektedir.