Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile verilen hizmetler gereği, ilgililerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

  • Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
  • Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, personelimiz dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.
  • Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hizmet verdiği kişi ve kuruluşlarla ilgili kamuya açılanlar haricindeki tüm bilgi ve belgeleri gizli tutar. Bu bilgiler, ancak kişi ve kuruluşlar tarafından onaylanması halinde paylaşılabilinir. Yasal gerekçeler nedeni ile üçüncü taraflara bilgi vermek durumunda kalındığında ilgili kişi ve kuruluşlara mutlaka bilgi verilir.
  • Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
  • Tüm çalışanlarımız tarafından imzalanmış olan Tarafsızlık Taahhüdü ile personelimiz tarafından üçüncü taraflara bilgi aktarımı önlenmiştir.
  • Yönetim sistemimiz, finans yönetimiz, politikalarımız, çalışma prensiplerimiz ile tüm bunları ödün vermeksizin uygulayacağımızı beyan ve taahhüt ederiz.
  • Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi personeli, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerini objektif şekilde yürütür. İmzaladıkları sözleşmeler ile de bunu beyan ederler.