PAKEL Kurum Kültürümüzde sınırlarımızı global kalite anlayışı çizer...

PAKEL olarak, yaşadığımız coğrafyanın yapısal gereksinimlerini ve Türkiye’nin global imalat ve montaj sektöründeki rolünün ne olduğunu biliyoruz. Yurt içinden ve yurt dışından gelen ve gelecek olan bütün projelere cevap verebilecek uluslar arası standart belgelerine sahibiz. Bütün hizmetlerimizi kaliteden asla taviz vermeden, dünya standartlarına uygun olarak yerine getiriyoruz. Yetişmiş ve deneyimli ekibimizle dünyanın her yerinde imalat ve montaj organizasyonları yapabilmekteyiz.

Ülkemizde ve dünyada nüfus artışı ile ihtiyaçların da aynı oranda artması teknolojinin hızla yenilenmesine neden olmuştur. Buna bağlı olarak üretime dönük yatırımlar, tesis kurma çalışmalarındaki yoğun talepleri ve bu tesisleri kuracak tecrübeli, ciddi teknolojik gelişmelere açık, uygulamada ehil kadrosuna sahip, zamana karşı yarışan firmaların gerekliliğini gündeme getirmiştir.

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kurucu ortaklarının bilgi, beceri ve tecrübeleri ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren firmalara zamanında, güvenilir ve profesyonel imalat ve montaj hizmetleri sunabilecek bir firmadır.

Pakel bilinci ve iş ahlakına verdiği önemle sürekli gelişmeyi ve hizmet kalitesini sürekli arttırmayı ilke edinmiştir. Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmanın ne demek olduğunu ve ne derece önemli olduğunun farkında hareket etmektedir.

Üretim ve Montaj faaliyetleri uluslararası standartlara uygun olarak yürütülmektedir. Deneyimli kadrosuyla teknolojinin sağladığı yenilikleri her zaman takip etmektedir.
Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, teknoloji, bilgi ve insana yaptığı yatırımlarla uzmanlaşan kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile dünyanın her yerinde sorumluluk almaya hazırdır.

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Toplam Kalite Yönetimini firma kültürü olarak benimsemiş ve bu yolla bütünsel kaliteye ulaşmayı hedeflemiştir. 21. yüzyıla girdiğimiz şu günlerde sürekli değişkenlik gösteren rekabet ortamında geleceği görebilmek, buna göre yenilik yapabilmek veya yaratıcılığını en üst seviyede tutabilmek çok büyük önem taşımaktadır. Değişkenlik gösteren rekabet ortamında Kalitenin önemi daha çok kavranmakta ve bu konudan taviz vermeden hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Hedefimiz belli bir standardı tutturmak değil, seviyeyi, hedeflenen seviye ne olursa olsun sürekli iyileştirmektir. Bu yaklaşımla mükemmellik arayışına ve sıfır hata sonucuna ulaşmayı ilke edinmiştir.

Temel Politikamız, müşterilerin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak, taahhütlerimizi zamanında eksiksiz olarak teslim etmek, üretim sırasında israfı ortadan kaldırarak, yapılan işleri bir defada noksansız olarak; en kısa zaman, en düşük maliyet, en iyi kalite anlayışı ile yapmak, kaliteyi her zaman garanti altına almak ve her aşamada sürekliliğini sağlayarak rekabet gücü yüksek, aranılan hizmetler ve ürünler sunmak, kaliteye tüm personelin destek ve katılımını sağlayarak sürekli gelişmeyi temin etmek, personelin eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutarak, ekip ruhunu ve işbirliğini geliştirmek, kaliteyi tüm faaliyetlere yaymak ve çevreye saygılı olmaktır.

YETENEKLİ VE ÖZVERİLİ ÇALIŞANLAR

KUSURSUZ İMALAT ALT YAPISI

ÜRETMENİN SANAT OLDUĞUNUN BİLİNCİ

Kaliteyi nitelikli insan kaynağının yarattığına inanan PAKEL olarak, her geçen gün gücümüze güç katarak büyüyor ve Türkiye’nin kalitesiyle adından söz ettiren firması olmayı hedefliyoruz. Büyümenin olmazsa olmazı alt yapıya yatırımlar yaparken, en önemli yatırımın insan kaynağı olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda personelimize uzman oldukları konularda en güncel eğitim imkanlarını sunmaya ve çalışan memnuniyetini arttırmaya yönelik girişimlerde bulunmaya özen gösteriyoruz. Çünkü bizim için kalite insandan başlar.